سامانه گزارشات داوطلبانه ایمنی سامانه گزارشات داوطلبانه ایمنی

سامانه گزارشات داوطلبانه ایمنی

 

  همکار گرامی؛

  ضمن ارج نهادن به احساس مسئولیت شما در اعلام موضوعات ایمنی، از شما خواهشمندیم گزارش ایمنی را ـ تا حد امکان ـ با دقت و جزئیات بیشتر کامل نمائید.

  براساس سیاست­های ایمنی در شرکت فرودگاه­ها و ناوبری هوائی ایران، تمامی اطلاعات هویتی شما محرمانه خواهد بود و صرفاً در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی، مطابق با دستورالعملهای فرهنگ ایمنی، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  گزارش شما پس از دریافت در اختیار کمیسیون­های تخصصی بررسی رویدادها و سوانح قرار گرفته و صرفاً در جهت ارتقاء ایمنی بکار برده خواهد شد و از طریق همین سامانه در جریان اقدامات قرار خواهد گرفت.

  مجدداً از احساس مسئولیت و همراهی شما کمال تشکر را دارد.

     دفتر مدیریت ایمنی                  

گزارش خطر

گزارش رویداد

پیگیری گزارش

خطر به شرایط یا اشیائی گفته می شود که دارای پتانسیل تاثیرگذاری بر ایمنی پرواز بوده و یا یک سانحه یا حادثه را موجب گردد.مانند: وجود حیوانات و پرندگان در فرودگاه، موانع، رویه معیوب سازمانی و ...                                                                 

رویداد طیف گسترده ای از اتفاقات شامل: سوانح، حوادث و رخداد هایی است که در فرودگاه ها و حین پرواز رخ می دهدمانند: خروج از باند، برخورد هواپیما با موانع، پرنده و یا حیوانات، همجواری پرواز، برخورد خودرو با پرواز، ورود غیر مجاز به باند و ..

در این قسمت می توانید با وارد نمودن کد رهگیری که هنگام ارسال گزارش دریافت کرده اید از روند بررسی و پاسخ مدیریت ایمنی مطلع شوید.                                                                                                                                     

سایر روش های ارسال گزارش

 

ارسال پیامک

به شماره

6 0 1 1 0 0 0 1

 

ارسال ایمیل

به آدرس

safety@airport.ir

 

تماس تلفنی

با شماره

9 9 8 8 4 1 3 6